logo

PUNTO

Front PUNTO to płyta wiórowa laminowana z dopasowanym obrzeżem ABS w kolorach:

 
PUNTO sherwood czekoladowy i len szary oraz CALMA żółty połysk:
Duże połacie szafy przesuwnej, jak i szafy średnie to ciemne, czekoladowe drewno. Wyspa kuchenna stanowi monolit wykonany we wzorze szarego lnu nawiązującego do stylistyki popularnej w latach 70-tych. Akcentem kolorystycznym są fronty żółte pod telewizorem i w szafce wiszącej. Blat stołu bazuje na bardzo ciekawym i modnym wzorze sosny wiejskiej, a szklana noga przydaje mu lekkości. Całość dopełniają industrialne uchwyty o zużytym charakterze i okap kuchenny wykonany ze surowej, zardzewiałej stali.

 
 


PUNTO dąb nagano oraz ADESSO czarny classic:
Kontrastowe zestawienie czarnego blatu oraz czarnych szafek wiszących ze szklanymi frontami z modnym dekorem naturalnego dębu w odcieniu kakao na frontach laminowanych, podkreśla prostotę i elegancję kuchni.


PUNTO ciemny antracyt oraz beż: Funkcjonalny układ kuchni podkreślony dobrze zestawionymi kolorami ciemnego antracytu i beżu. Fronty programu Punto mają grubość 19 milimetrów i wykończone są laminatem ciekawie imitującym strukturę drewna. Monochromatyczne kolory dopełniają stalowe, poziome uchwyty.

ZapiszZapisz

Z ostatniej chwili...

03-04-2018 | Promocja SMEG

Zapraszamy do skorzystania z wiosennej promocji marki SMEG na drobny sprzęt kuchenny. Wszystkie piękne kolory do zobaczenia na żywo u nas w salonie. Zapraszamy!

Czytaj więcej


20-12-2017 | Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

Czytaj więcej


20-12-2017 | Wyprzedaż ekspozycji - Moelke

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie zestawu mebli kuchennych Moelke - front Punto ceramika antracyt połączony z
Punto w kolorze latte.

Czytaj więcej