logo

Wycena systemu kuchennego

Wycena projektu mebli kuchennych nie jest rzeczą prostą. W ofercie jest ponad 900 różnych rodzajów szafek, każda z nich ma inną cenę w zależności od rodzaju frontu (jego materiału a nawet koloru). Obowiązują nas ceny producenta, Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Bielsku-Białej.

Dla Klientów, którzy mają już gotowe projekty zabudowy kuchni, uruchomiliśmy możliwość wstępnej wyceny przez internet. Wystarczy skorzystać z poniższego formularza i przesłać do nas plik z projektem. Prosimy o szczegółowy opis wybranych mebli kuchennych (np. czy w szafkach znajdują się półki czy szuflady lub kosze cargo).

Zapewniamy, że Wasze dane osobowe zostaną wykorzystane tylko do kontaktu w sprawie wyceny projektu mebli kuchennych i nie zostaną przekazane żadnym innym firmom.

OPIS KUCHNI:

SPRZĘT AGD:

DANE KONTAKTOWE:

ZAŁĄCZ PLIKI:Z ostatniej chwili...

03-04-2018 | Promocja SMEG

Zapraszamy do skorzystania z wiosennej promocji marki SMEG na drobny sprzęt kuchenny. Wszystkie piękne kolory do zobaczenia na żywo u nas w salonie. Zapraszamy!

Czytaj więcej


20-12-2017 | Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

Czytaj więcej


20-12-2017 | Wyprzedaż ekspozycji - Moelke

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie zestawu mebli kuchennych Moelke - front Punto ceramika antracyt połączony z
Punto w kolorze latte.

Czytaj więcej