Katalog mebli kuchennych Nobilia Katalog kuchni Atlas

KUCHNIE MOELKE - Oferta Archiwalna

Moelke to wyjątkowa marka dla osób ceniących nie tylko nowoczesny design, ale także funkcjonalność i trwałe materiały w przystępnej cenie. Meble kuchenne moelke cechuje nowoczesna prostota, elegancja oraz wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom na bazie frontów z laminatu, folii, okleiny dębowej oraz akrylu przy użyciu materiałów najwyższej jakości.
 
Typoszereg ok. 300 szafek w standardzie daje możliwość zaprojektowania w pełni funkcjonalnej kuchni. Dzięki zastosowaniu tylko typowych szafek możemy zaproponować niższą cenę oraz krótszy termin realizacji kuchni na zamówienie. Już po około 6 tygodniach od złożenia zamówienia można się cieszyć swoją wymarzoną kuchnią. Pełen wybór rodzajów szafek dostępnych w ofercie razem z wymiarami można zobaczyć na stronie: http://www.moelke.pl/elementy-kuchni/szafki

Do wyboru są również 4 kolory korpusu szafek: biały, dąb bordolino szary oraz grafitowo-szary, dające szerokie możliwości skomponowania kolorystycznego kuchni, a system paneli okalających jeszcze zwiększa te możliwości.
W ofercie są
dwie opcje markowych szuflad: szare na prowadnicach rolkowych z systemem cichego domykania lub srebrne z pełnym wysuwem i prowadnicami ukrytymi wewnątrz szuflady dla ceniących wyższy poziom funkcjonalności i estetyki. Wszystkie półki w szafkach są bezpieczne, nie uda się ich przypadkowo wyciągnąć wraz z zawartością, mimo, że podpierające je podpórki są widoczne.

Bardzo ważną cechą kuchni moelke jest 2-letnia gwarancja na meble, za którą stoi stabilny podmiot – druga co do wielkości grupa meblowa w Polsce. Zapraszamy do pobrania i obejrzenia najnowszego katalogu moelke kuchnie:
katalog MOELKE

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu o kuchniach moelke:

 
 

Moelkepunto biały oraz szafran - Jasna, optymistyczna i pobudzająca kompozycja ponadczasowej bieli i najdroższej przyprawy świata – szafranu to kwintesencja pozytywnej energii.

Moelkepunto grafit - Nowoczesny, otwarty układ kuchni. Ściana wysokich szaf, w których zabudowana jest lodówka, spiżarnia, piekarnik, mikrofala i kawiarka została zrównoważona lekką zabudową z prawej strony, w której jednoszufladowe, niskie, wiszące szafki dolne z blatem doskonale współgrają z wiszącymi szafkami uchylnymi o tej samej wysokości i szerokości co fronty szuflad.

 

Moelkerifflesso biały oraz moelkepunto niebieski pastelowy - Nowoczesny, funkcjonalny aneks kuchenny w rozsądnym budżecie. Uporządkowany układ oparty na powtarzalnym module 60 cm. Pomieszczenia, w których użyto niebieskiego i bieli odbieramy jako są świeże, czyste, uporządkowane. Kojarzą się ze spokojem i wyciszeniem.

Moelkepunto grafit oraz szafran - Dzięki zabudowie pod sufit kuchnia jednorzędowa o długości 3,6 m może  pomieścić naprawdę wiele. Nowoczesne fronty z uchwytem stalowym zamontowanym na krawędzi zaprojektowane zostały na zasadzie kontrastu zimnego grafitu z ożywiającym szafranem. Światła małemu zestawowi dodaje biały blat.

 

Moelkepunto dąb country oraz moelkerifflesso biały - Kompleksowe rozwiązanie do dużego pomieszczenia – kuchni połączonej z salonem. W części kuchennej dominuje biel frontów w połysku, a w części pokojowej dostojny grafit. Łącznikiem a zarazem elementem wprowadzającym naturę jest dekor dębu country pojawiający się na panelach zarówno w salonie jak i w kuchni.

Moelkepunto dąb country oraz moelkerifflesso biały

 

Moelkerifflesso magnolia - w której nowoczesny, trwały, czysty front z akrylu o połysku porównywalnym tylko z lustrem został zestawiony z naturalnym i wyrazistym dębem, który kontrastując materiałowo, jednocześnie bardzo dobrze współgra z ciepłym odcieniem magnolii na frontach. Kuchnia zyskuje wyrazistego charakteru dzięki dużym, kwadratowym, chromowanym uchwytom.

Moelkeluna alabaster supermat - tradycyjne, wręcz rustykalne kształty frontów, o ciepłym alabastrowym kolorze współgrają formą z satynowymi uchwytami i łączą się z ciekawym blatem o kamiennym wzorze, który można nie tylko podziwiać oglądając go, ale również poczuć, dzięki  naturalnej strukturze. Tradycyjne lico kryje za sobą nowoczesne i funkcjonalne wnętrze w postaci szuflad, carg i zawiasów, które odpowiadają na najnowsze badania w dziedzinie ergonomii pracy w kuchni.