Katalog mebli kuchennych Nobilia Katalog kuchni Atlas

AktualnosciNowe szuflady Blum

16-06-2023

Atlas Kuchnie wprowadził nowy system szuflad Blum Merivobox. To nowoczesny system szuflad, który oferuje 3 wzorniczo różne szuflady:

- szufladę z relingiem,

- szufladę z szybą

- szufladę z metalowym bokiem boxcapem

Zaspokajaja w ten sposób zróżnicowane oczekiwania konsumenta i wpasowywuje się nie tylko w design kuchenny, ale również do pokoju dziennego, domowego biura, sypialni czy garderoby.

Merivobox to również przeskok w zakresie wzorniczym, którego wyrazem są: matowa powierzchnia lakieru oraz minimalistyczne, proste kształty boku oraz 3 modne kolory:

- biały

- szary

- antracytowy

Dzięki temu możliwe staje się spójna kolorystyka cargo, szuflady, wkładu, maty, sortowników odpadów, np. w antracycie. Od strony funkcjonalnej najważniejszymi zmianami są: lepsze wykorzystanie wnętrza szuflady dzięki prostopadłemu bokowi i zsynchronizowana prowadnica o jeszcze większej wytrzymałości – 40 i 70 kg – która gwarantuje zmysłowy, bezszmerowy i lekki ruch nawet przy dużych obciążeniach, pełen wysuw i cichy domyk i jest wspólną platformą dla szuflad otwieranych za pomocą uchwytu i bezuchwytowo (tip-on blumotion).

Kliknij w zdjęcie poniżej żeby przejść do filmu przedstawiającego te rodzaje szuflad:

szuflada blum merivobox