Katalog mebli kuchennych Nobilia Katalog kuchni Atlas

Zamówienia

Zastanawiasz się w jaki sposób zamówić kuchnię? Myślisz, że to proces trudny i złożony? Dzięki powierzeniu projektowania i wykonania mebli kuchennych specjalistom proces ten będzie wygodny i przyjemny.
 
 
 

Etap I: uzgadnianie projektu i wycena:


W czasie pierwszego spotkania w studio przedstawiamy proponowane rozwiązania zabudowy kuchennej oraz sprzętu AGD. Dysponujemy wzorami pełnej oferty mebli Atlas Kuchnie oraz Nobilia. Początkowym etapem jest poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta, który dokonuje wyboru stylu oraz materiału z jakiego wykonane zostają meble. Następnie na podstawie pomiaru pomieszczenia lub dostarczonych nam wymiarów, wykonujemy projekt komputerowy mebli kuchennych.
 
Na drugim spotkaniu u nas w salonie przedstawiamy projekt oraz ustalamy ewentualne zmiany. Podczas spotkania w studio rozmawiamy o kuchni gwarantując indywidualny charakter zabudowy zgodny z życzeniem Klienta. Oferujemy pomoc w podjęciu  decyzji o szybach, uchwytach oraz blatach i w wyborze sprzętu do zabudowy. Po akceptacji projektu Klient otrzymuje przestrzenne zdjęcia tzn. wizualizacje oraz rysunki z naniesionymi wymiarami zabudowy oraz wycenę mebli kuchennych.

 
 

Etap II: podpisanie umowy:  


Oferowane przez nas meble wykonywane są zgodnie z przesłanym do fabryki projektem i zamówieniem. Indywidualny charakter mebli oraz blatów powoduje pełną realizację zamówienia w terminie minimum 2,5 miesiąca (czas zależny od wybranych materiałów). Podstawą dokonania zakupu jest umowa sprzedaży, którą podpisujemy w studio ustalając wszystkie warunki realizacji. Od tego momentu obowiązuje również niezmienność ceny, nawet przy dłuższym okresie realizacji. Jedym z wielu załączników do umowy jest projekt instalacji (potrzebny przy adaptacji pomieszczeń, remoncie i budowie).

 

 

Etap III: transport i montaż u Klienta:


Montaż mebli i sprzętu AGD do zabudowy jest kolejnym etapem całościowej oferty studia. Wykonują go profesjonalnie przygotowani oraz odpowiedzialni montażyści, którzy są obecni już przy transporcie towaru. Ich praca zakończona jest protokołem odbioru montażu a także sprawdzeniem zgodności z projektem. Kupujący otrzymuje fakturę VAT lub paragon na zakupiony towar i wykonaną usługę oraz komplet kart gwarancyjnych, instrukcje użytkowania mebli i obsługi sprzętu AGD do zabudowy.
Naszym celem jest satysfakcja Klienta z dokonanego wyboru.