CALMA

CALMA: front MDF gładki, lakierowany, szeroki wybór kolorów w macie lub połysku:
 Istnieje również możliwość wyboru innego koloru z próbnika RAL (minimalne zamówienie z próbnika RAL 3 m2  frontów).

CALMA szafran, biały oraz SPEZZARE black line: Elementem najbardziej wyeksponowanym w tej kuchni są fronty wykonane z naturalnej okleiny kamiennej. Stalowo-szary kolor ma za zadanie potęgować wrażenie solidności i trwałości materiału. Aby nadać kuchni dynamiki i lekkości jako akcent użyto frontów lakierowanych na kolor najdroższej przyprawy świata - szafranu.

 

 

CALMA cappucino II mat: Kuchnia w skandynawskim stylu, w której przewidziano znaczną ilość szafek do przechowywania oraz dużo miejsca roboczego na blatach do przygotowywania posiłków dla całej rodziny. Jesion piaskowy zastosowany na blatach i panelach dodatkowo rozświetla kompozycję i dodaje jej naturalnego charakteru.


CALMA biały połysk i czarny połysk: Klasyczna kompozycja mebli o białych i czarnych frontach lakierowanych. Głębię połysku lakieru podkreślają niestandardowe uchwyty z połyskliwą powłoką chromową.
 
CALMA ciemny popiel mat: Kubistyczna forma szafek górnych tworzy spójną całość z kwadratową formą metalowych uchwytów o biżuteryjnej fakturze. Połączenie nowoczesnych barw – ciemnego popielu, antracytu, bieli i innowacyjnych rozwiązań zabudowy telewizora czyni z kuchni wielofunkcyjną przestrzeń łączącą zadania salonu i jadalni.
 


 
CALMA szary mat w połączeniu z PIANO III sapele mocca połysk:
 
 
CALMA biały połysk w połączeniu z PUNTO orzech macadamia:

 


ZapiszZapiszZapisz

Z ostatniej chwili...

Terminy realizacji

Informujemy, że tylko do 30 września 2017r. przyjmujemy zamówienia z gwarancją realizacji w bieżącym roku kalendarzowym.

17-08-2017

see_more

5 lat gwarancji SAMSUNG

Z przyjemnością informujemy, że sprzęt kuchenny do zabudowy firmy Samsung zakupiony razem z meblami w naszym studio kuchennym jest objęty promocyjną 5-letnią gwarancją producenta.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji oraz rejestracji sprzętu na stronie: http://www.samsung.com/pl/5latgwarancji/

07-08-2017

see_more

Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

07-04-2017

see_more