CALMA

CALMA: front MDF gładki, lakierowany, szeroki wybór kolorów w macie lub połysku:
 


Istnieje również możliwość wyboru innego koloru z próbnika RAL (minimalne zamówienie z próbnika RAL 3 m2  frontów).

CALMA szafran, biały oraz SPEZZARE black line: Elementem najbardziej wyeksponowanym w tej kuchni są fronty wykonane z naturalnej okleiny kamiennej. Stalowo-szary kolor ma za zadanie potęgować wrażenie solidności i trwałości materiału. Aby nadać kuchni dynamiki i lekkości jako akcent użyto frontów lakierowanych na kolor najdroższej przyprawy świata - szafranu.

 

 

CALMA cappucino II mat: Kuchnia w skandynawskim stylu, w której przewidziano znaczną ilość szafek do przechowywania oraz dużo miejsca roboczego na blatach do przygotowywania posiłków dla całej rodziny. Jesion piaskowy zastosowany na blatach i panelach dodatkowo rozświetla kompozycję i dodaje jej naturalnego charakteru.


CALMA biały połysk i czarny połysk: Klasyczna kompozycja mebli o białych i czarnych frontach lakierowanych. Głębię połysku lakieru podkreślają niestandardowe uchwyty z połyskliwą powłoką chromową.
 
CALMA ciemny popiel mat: Kubistyczna forma szafek górnych tworzy spójną całość z kwadratową formą metalowych uchwytów o biżuteryjnej fakturze. Połączenie nowoczesnych barw – ciemnego popielu, antracytu, bieli i innowacyjnych rozwiązań zabudowy telewizora czyni z kuchni wielofunkcyjną przestrzeń łączącą zadania salonu i jadalni.
 


 
CALMA szary mat w połączeniu z PIANO III sapele mocca połysk:
 
 
CALMA biały połysk w połączeniu z PUNTO orzech macadamia:

 


ZapiszZapiszZapisz

Z ostatniej chwili...

Promocja AGD - TEKA

Producent sprzętu AGD do zabudowy TEKA przedłuża aż do 30.06.2018r. promocję "2 +3 lata gwarancji". Kupując wybrane urządzenia do zabudowy marki Teka wraz z meblami kuchennymi, otrzymasz aż 3 lata dodatkowej gwarancji!

10-01-2018

see_more

Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

20-12-2017

see_more

Wyprzedaż ekspozycji - Moelke

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie zestawu mebli kuchennych Moelke - front Punto ceramika antracyt połączony z
Punto w kolorze latte.

20-12-2017

see_more