logo logo

KUCHNIE MOELKE

Moelke to wyjątkowa marka dla osób ceniących nie tylko nowoczesny design, ale także funkcjonalność i trwałe materiały w przystępnej cenie. Meble kuchenne moelke cechuje nowoczesna prostota, elegancja oraz wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom na bazie frontów z laminatu, folii, okleiny dębowej oraz akrylu przy użyciu materiałów najwyższej jakości.
 
Typoszereg ok. 300 szafek w standardzie daje możliwość zaprojektowania w pełni funkcjonalnej kuchni. Dzięki zastosowaniu tylko typowych szafek możemy zaproponować niższą cenę oraz krótszy termin realizacji kuchni na zamówienie. Już po około 6 tygodniach od złożenia zamówienia można się cieszyć swoją wymarzoną kuchnią. Pełen wybór rodzajów szafek dostępnych w ofercie razem z wymiarami można zobaczyć na stronie: http://www.moelke.pl/elementy-kuchni/szafki

Do wyboru są również 4 kolory korpusu szafek: biały, dąb bordolino szary oraz grafitowo-szary, dające szerokie możliwości skomponowania kolorystycznego kuchni, a system paneli okalających jeszcze zwiększa te możliwości.
W ofercie są
dwie opcje markowych szuflad: szare na prowadnicach rolkowych z systemem cichego domykania lub srebrne z pełnym wysuwem i prowadnicami ukrytymi wewnątrz szuflady dla ceniących wyższy poziom funkcjonalności i estetyki. Wszystkie półki w szafkach są bezpieczne, nie uda się ich przypadkowo wyciągnąć wraz z zawartością, mimo, że podpierające je podpórki są widoczne.

Bardzo ważną cechą kuchni moelke jest 2-letnia gwarancja na meble, za którą stoi stabilny podmiot – druga co do wielkości grupa meblowa w Polsce. Zapraszamy do pobrania i obejrzenia najnowszego katalogu moelke kuchnie:
katalog MOELKE

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu o kuchniach moelke:

 
 

Moelkepunto biały oraz szafran - Jasna, optymistyczna i pobudzająca kompozycja ponadczasowej bieli i najdroższej przyprawy świata – szafranu to kwintesencja pozytywnej energii.

Moelkepunto grafit - Nowoczesny, otwarty układ kuchni. Ściana wysokich szaf, w których zabudowana jest lodówka, spiżarnia, piekarnik, mikrofala i kawiarka została zrównoważona lekką zabudową z prawej strony, w której jednoszufladowe, niskie, wiszące szafki dolne z blatem doskonale współgrają z wiszącymi szafkami uchylnymi o tej samej wysokości i szerokości co fronty szuflad.

 

Moelkerifflesso biały oraz moelkepunto niebieski pastelowy - Nowoczesny, funkcjonalny aneks kuchenny w rozsądnym budżecie. Uporządkowany układ oparty na powtarzalnym module 60 cm. Pomieszczenia, w których użyto niebieskiego i bieli odbieramy jako są świeże, czyste, uporządkowane. Kojarzą się ze spokojem i wyciszeniem.

Moelkepunto grafit oraz szafran - Dzięki zabudowie pod sufit kuchnia jednorzędowa o długości 3,6 m może  pomieścić naprawdę wiele. Nowoczesne fronty z uchwytem stalowym zamontowanym na krawędzi zaprojektowane zostały na zasadzie kontrastu zimnego grafitu z ożywiającym szafranem. Światła małemu zestawowi dodaje biały blat.

 

Moelkepunto dąb country oraz moelkerifflesso biały - Kompleksowe rozwiązanie do dużego pomieszczenia – kuchni połączonej z salonem. W części kuchennej dominuje biel frontów w połysku, a w części pokojowej dostojny grafit. Łącznikiem a zarazem elementem wprowadzającym naturę jest dekor dębu country pojawiający się na panelach zarówno w salonie jak i w kuchni.

Moelkepunto dąb country oraz moelkerifflesso biały

 

Moelkerifflesso magnolia - w której nowoczesny, trwały, czysty front z akrylu o połysku porównywalnym tylko z lustrem został zestawiony z naturalnym i wyrazistym dębem, który kontrastując materiałowo, jednocześnie bardzo dobrze współgra z ciepłym odcieniem magnolii na frontach. Kuchnia zyskuje wyrazistego charakteru dzięki dużym, kwadratowym, chromowanym uchwytom.

Moelkeluna alabaster supermat - tradycyjne, wręcz rustykalne kształty frontów, o ciepłym alabastrowym kolorze współgrają formą z satynowymi uchwytami i łączą się z ciekawym blatem o kamiennym wzorze, który można nie tylko podziwiać oglądając go, ale również poczuć, dzięki  naturalnej strukturze. Tradycyjne lico kryje za sobą nowoczesne i funkcjonalne wnętrze w postaci szuflad, carg i zawiasów, które odpowiadają na najnowsze badania w dziedzinie ergonomii pracy w kuchni.

Z ostatniej chwili...

01-10-2019 | Promocja Samsung - Cashback

Z przyjemnością informujemy o promocji marki Samsung przy zakupie piekarnika Dual Cook Flex polegającej na zwrocie aż do 1500zł!

Czas trwania promocji: 16.09.2019 – 3.11.2019 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Czytaj więcej


10-09-2019 | Nowy katalog sprzętu AGD - MAX KUCHNIE

Zapraszamy do pobrania nowego katalogu AGD i wyposażenia wraz z cenami oraz nowymi promocjami.

Czytaj więcej


28-08-2019 | Gwarancja na AGD firmy Samsung

Zapraszamy do skorzystania z możliwości przedłużenia gwarancji na AGD Samsung aż do 5 lat!

Czytaj więcej


06-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Raso + Punto Dąb Halifax

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie zestawu mebli kuchennych WFM - front Raso Szary Przykurzony połączony z Punto Dąb Halifax.

Czytaj więcej


06-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Calma

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Calma - biały połysk.

Czytaj więcej


05-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Nordica

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Nordica w kolorze jasnym i ciemnym szarym.

Czytaj więcej


04-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Mirabelle

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Mirabelle w kolorze truflowym połysk połączonej z frontem gładkim Linea w kolorze kaszmir matowy.

Czytaj więcej


03-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

Czytaj więcej


03-06-2019 | Wyprzedaż ekspozycji - Moelke

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie zestawu mebli kuchennych Moelke - front Punto ceramika antracyt połączony z
Punto w kolorze latte.

Czytaj więcej


14-08-2018 | Filmy - wizualizacje projektów kuchni

Z przyjemnością zawiadamiamy o uruchomieniu naszego kanału na YouTube.
Przedstawiamy na nim wybrane projekty wizualizacji kuchni, które mogą być dla Was inspiracją. Zapraszamy do polubienia kanału: Wolsztyńskie Kuchnie - Animacja

Czytaj więcej