PIANO II

Front PIANO II to płyta wiórowa w okleinie naturalnej lub modyfikowanej dębowej z usłojeniem pionowym w kolorach:PIANO II dąb tabacco oraz CALMA cappuccino II połysk: Zrównoważona paleta brązów i szarości, szlachetne materiały, perfekcyjne detale to nowa recepta na kuchenny apartament. Nowoczesną kompozycję form i kolorów podkreślają stalowe dodatki: uchwyty, cokoły i blat stołu. Całość uzupełniają i równoważą trzy szafki i pochłaniacz w kolorze capuccino.

 


Mirabelle II truflowy połysk, czarny połysk oraz Piano II orzech ciepły: Inspiracją dla tego projektu był styl Art Deco. Kuchnia XXI wieku ma urządzenia zabudowane w ścianie, a styl Art Deco lubi lustra, nietypowe witryny i czarne obramowania.

PIANO II dąb nagano:
Na prezentowanych poniżej frontach z okleiny naturalnej dębowej pory drewna zostały pokreślone poprzez wtartą w nie patynę, dzięki czemu zyskały one bardziej szlachetnego wyrazu. Wysokie szafki wiszące nie wyglądają ciężko dzięki przeszkleniom oraz zrównoważeniu przez lekkie szafki dolne jednoszufladowe zamontowane na nowoczesnych stalowych podporach.


ZapiszZapisz

Z ostatniej chwili...

Zyskaj 5-letnią gwarancję

Od 10.04.2017 wystarczy zarejestrować swój zakup kuchni, aby zyskać 5-letnią gwarancję producenta.

27-04-2017

see_more

Wyprzedaż ekspozycji - Villa II

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Villa II - dąb biały.

07-04-2017

see_more

Wyprzedaż ekspozycji

Informujemy o możliwości zakupu w okazyjnej cenie naszej kuchni ekspozycyjnej: Punto dąb Gladstone koniakowy z Rifflesso kamienno-szarym.

06-04-2017

see_more